POWIATOWE CENTRUM MŁODZIEŻY W GARCZYNIE

PONAD 90 LAT TRADYCJI


Konkurs rozstrzygnięty. Mamy Druha i Zucha
Dodano:

Klasa VII a z Zespołu Kształcenia w Wielkim Klinczu, reprezentowana przez wychowawcę panią Dorotę Masiak, została zwycięzcą naszego konkursu, którego celem było wybranie najciekawszej i najbardziej charakterystycznej dla miejsca i historii nazwy własnej dla każdego z Hotelowców. Od dzisiaj nasze dwa obiekty mają już swoje nazwy. Jeden to Druh, a drugi – Zuch.

Na konkurs wpłynęło ponad 40 zgłoszeń na prawidłowo wypełnionych formularzach, ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, które zostały zakwalifikowane do udziału w konkursie. Uczniowie byli bardzo pomysłowi i kreatywni, dlatego też Komisja Konkursowa postanowiła przyznać dodatkowe nagrody. Wyróżnienie otrzymała klasa VII c z Zespołu Kształcenia i Wychowania im. Jana Pawła II ze Starej Kiszewy, reprezentowana przez wychowawcę – panią Małgorzatę Idziak, która zaproponowała nazwę Azymut i Horyzont.

Otrzymaliśmy także bardzo ciekawe określenia dla naszych obiektów przesłane z Przedszkola Zespołu Oświatowego w Garczynie, reprezentowanego przez opiekuna panią Martę Redzimską.

Mimo że konkurs nie był przeznaczony dla przedszkolaków, to Kubryk i Cumka bardzo nam się spodobały.

Zaproponowane przez wyróżnionych nazwy na pewno przechowamy z myślą o wykorzystaniu ich w dalszej perspektywie budowy nowych obiektów na terenie Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie.

Na zwycięzców konkursu czeka 3-dniowy pobyt z wyżywieniem, ogniskiem, zajęciami żeglarskimi, kajakarskimi, nocnymi podchodami i strzelaniem z kbks-u. Dla wyróżnionej klasy i przedszkola przygotowaliśmy nagrodę w postaci 1-dniowego pobytu w PCM Garczyn z ogniskiem i atrakcyjnymi zajęciami.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i przesłane propozycje.

Licząc się z każdymi opiniami, dziękujemy za docenienie
Referencje z Google

Radosław Grota

Super miejsce na odpoczynek i zabawę, relacje między ludźmi.

Anita Płonowska

Idealne dla osób, które chcą uciec od gwaru i miasta. Na odludziu, nad jeziorem - idealne na dłuższy wypoczynek. Polecam także dla dużych grup.


Kinga Szymanska

Miejsce do którego z przyjemnością się wraca o każdej porze roku. Wypoczynek pod każdą postacią.

Artur Maszynowski

Najlepsze miejsce do wypoczynku na Kaszubach! Gorąco polecam! Piękny, zadbany ośrodek z wyremontowanym za fundusze Unijne kąpieliskiem i przystanią dla łodzi!PCM

Jesteśmy placówką oświatową, prowadzoną przez Powiat Kościerski, która swoją historią sięga 1928 roku.

© Copyright 2024 PCM Garczyn
Wykonane przez Orionomia