POWIATOWE CENTRUM MŁODZIEŻY W GARCZYNIE

PONAD 90 LAT TRADYCJI


Aktywne lato w PCM Garczyn. Dzieci i młodzież z Ukrainy uczestniczą w wielu zajęciach i wycieczkach.
Dodano:

Podczas wakacji dzieci i młodzież z domów dziecka z Ukrainy, które od 3 marca br. przebywają w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie, nie mogą narzekać na nudę. Dni wypełnione są atrakcjami. Postawiliśmy na różne formy aktywności ruchowej. Nasi podopieczni w ciągu dnia uczestniczą w pięciu blokach tematycznych. Biorą udział w zajęciach żeglarskich, kajakarskich, survivalowych, sportowych i tanecznych, a w każdą środę wyjeżdżają na wycieczki. W najbliższym czasie czeka ich podróż do Parku Dinozaurów w Łebie czy Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku.

Wszystkie te działania, które sprawiają tak wiele radości dzieciom są możliwe dzięki Darczyńcom i Organizacjom, które zorganizowały i przygotowały zajęcia na lato.

Licząc się z każdymi opiniami, dziękujemy za docenienie
Referencje z Google

Radosław Grota

Super miejsce na odpoczynek i zabawę, relacje między ludźmi.

Anita Płonowska

Idealne dla osób, które chcą uciec od gwaru i miasta. Na odludziu, nad jeziorem - idealne na dłuższy wypoczynek. Polecam także dla dużych grup.


Kinga Szymanska

Miejsce do którego z przyjemnością się wraca o każdej porze roku. Wypoczynek pod każdą postacią.

Artur Maszynowski

Najlepsze miejsce do wypoczynku na Kaszubach! Gorąco polecam! Piękny, zadbany ośrodek z wyremontowanym za fundusze Unijne kąpieliskiem i przystanią dla łodzi!



PCM

Jesteśmy placówką oświatową, prowadzoną przez Powiat Kościerski, która swoją historią sięga 1928 roku.

© Copyright 2024 PCM Garczyn
Wykonane przez Orionomia