POWIATOWE CENTRUM MŁODZIEŻY W GARCZYNIE

PONAD 90 LAT TRADYCJI


Działo się wiele…
Dodano:

Ostatnie tygodnie były wypełnione różnymi zajęciami i atrakcjami, w których uczestniczyły dzieci i młodzież z ukraińskich domów dziecka, przebywające obecnie w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie.

SOSW w Żukowie zorganizował I Przegląd Piosenki Pozytywnej ” Co nam w duszy gra”, na który zaprosił naszych przyjaciół z Ukrainy.

Młodzież sadziła także nowy LAS PRZYJAŹNI w okolicach PCM Garczyn.

Dzięki grupie instruktorów z OBERIBAkamp i ich przyjaciół, nasi podopieczni przeżyli cudowne i radosne chwile? A działo się…. Były min. zajęcia na ściance wspinaczkowej, bitwa łucznicza, dmuchane kule, Freesbie ultimatem i wiele innych atrakcji.

Właściciele Costerina Park zorganizowali wspaniały dzień w swoim parku rozrywki i zadbali o to, aby wszyscy świetnie i bezpiecznie się bawili i czuli się wyjątkowo.

W tym roku nasi podopieczni Prawosławną Wielkanoc obchodzili w naszej placówce. Z tej okazji Darczyńca ufundował dla dzieci festyn z licznymi atrakcjami na świeżym powietrzu. Były też prezenty ⚽️??dla wszystkich ?

A dzisiaj…nowa kuchnia w PCM rozpoczęła swoją działalność. Było naprawdę pysznie i pięknie. Absolwentki ASP w Gdańsku na jednej ze ścian na stołówce stworzyły wspólnie z dziećmi mural na motywach sztuki ludowej.

Licząc się z każdymi opiniami, dziękujemy za docenienie
Referencje z Google

Radosław Grota

Super miejsce na odpoczynek i zabawę, relacje między ludźmi.

Anita Płonowska

Idealne dla osób, które chcą uciec od gwaru i miasta. Na odludziu, nad jeziorem - idealne na dłuższy wypoczynek. Polecam także dla dużych grup.


Kinga Szymanska

Miejsce do którego z przyjemnością się wraca o każdej porze roku. Wypoczynek pod każdą postacią.

Artur Maszynowski

Najlepsze miejsce do wypoczynku na Kaszubach! Gorąco polecam! Piękny, zadbany ośrodek z wyremontowanym za fundusze Unijne kąpieliskiem i przystanią dla łodzi!PCM

Jesteśmy placówką oświatową, prowadzoną przez Powiat Kościerski, która swoją historią sięga 1928 roku.

© Copyright 2024 PCM Garczyn
Wykonane przez Orionomia