POWIATOWE CENTRUM MŁODZIEŻY W GARCZYNIE

PONAD 90 LAT TRADYCJI


Podsumowanie projektu „Kaszubskie Żagle Wiedzy”
Dodano:

Wspaniałe podsumowanie projektu „Kaszubskie Żagle Wiedzy”, zrealizowanego przez Gminę Kościerzyna w partnerstwie z Powiatem Kościerskim i Gminą Lipusz, w formie pikniku rodzinnego odbyło się w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie. Dopisała pogoda, frekwencja oraz wyjątkowa atmosfera. Były podziękowania i deklaracja kontynuacji dobrze zorganizowanej akcji.

Wójt Gminy Kościerzyna -Grzegorz Piechowski oraz Wójt Gminy Lipusz – Mirosław Ebertowski wręczyli nagrody wszystkim uczestnikom „żeglarskiej przygody”.

Młodzież biorąca udział w projekcie „Kaszubskie Żagle Wiedzy” poszerzała swoje umiejętności żeglarskie. Na jeziorze Garczyn uczestniczyła w zajęciach szkoleniowych. Swoją przygodę z żeglarstwem rozpoczęli w maju, a w miniony weekend uczestniczyli wraz z najbliższymi w uroczystym podsumowaniu przedsięwzięcia. Przez cały okres realizacji projektu zgłębiali swoją wiedzę żeglarską w teorii i praktyce.

Przypomnijmy, że „Kaszubskie Żagle Wiedzy” to projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach przedsięwzięcia strategicznego „Kompleksowe Wsparcie Szkół i Placówek” w obszarze kształtowania kompetencji kluczowych uczniów poprzez edukację żeglarską i morską. Projekt był realizowany przez Gminę Kościerzyna i Gminę Lipusz wraz z Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie. Zajęcia prowadzili instruktorzy UKS Wodniacy Garczyn.

Licząc się z każdymi opiniami, dziękujemy za docenienie
Referencje z Google

Radosław Grota

Super miejsce na odpoczynek i zabawę, relacje między ludźmi.

Anita Płonowska

Idealne dla osób, które chcą uciec od gwaru i miasta. Na odludziu, nad jeziorem - idealne na dłuższy wypoczynek. Polecam także dla dużych grup.


Kinga Szymanska

Miejsce do którego z przyjemnością się wraca o każdej porze roku. Wypoczynek pod każdą postacią.

Artur Maszynowski

Najlepsze miejsce do wypoczynku na Kaszubach! Gorąco polecam! Piękny, zadbany ośrodek z wyremontowanym za fundusze Unijne kąpieliskiem i przystanią dla łodzi!PCM

Jesteśmy placówką oświatową, prowadzoną przez Powiat Kościerski, która swoją historią sięga 1928 roku.

© Copyright 2024 PCM Garczyn
Wykonane przez Orionomia